Rekomandimet e Javës

te zgjedhura nga ekspertët

SteelSeries Rival 710 – Mausi më i mirë për Gaming?

Zakonisht mausat për gaming duhet të kenë performancë të mirë por edhe cmim të arsyeshëm. Sa i përket performancës, Rival 710 është...

PS4 PRO 1TB + Fornite me 20% zbritje nga Gjirafa50

Se a vlen të blihet PS4 PRO (apo konzolla tjera) në vitin kur pritet të lansohet PS5 mund ta lexoni këtu, ne ende jemi...

Parfum D&P – Dhurata më e mirë nën €10

D&P Perfumum është një nga brendet tona favorite. Tash e 13 vite jemi blerës të rregullt të produkteve të tyre si zgjedhje...

Orë e mençur Lamax WatchY2 – për sigurinë e fëmiut tuaj

Smart watches (orat e mençura) janë një trend që si pasojë e rritjes së madhe të shfrytëzimit të teknologjisë, tash e...

PS4 PRO 1TB + Fornite me 20% zbritje nga Gjirafa50

Se a vlen të blihet PS4 PRO (apo konzolla tjera) në vitin kur pritet të lansohet PS5 mund ta lexoni këtu, ne ende jemi...

Historia e Botës – Seri e Librave nga J.M Roberts

Konsideruar nga shumë ekspert si një nga librat më të mirë për momentet, ngjarjet dhe zhvillimet më të rëndësishme të historisë,...

A Must Try Recipe

TOP 10 Librat më të shitur të 2019 në Librarinë Dukagjini

Dukagjini ka publikuar listën me librat më të shitur në gjuhën shqipe dhe angleze. Ideale si dhurata ta "minutës së fundit" për...

28 Libra me Zbritje nga Libraria Dukagjini (të ndara në 9 sete)

Festat e fundvitit po afrohen dhe është koha të filloni të mendoni për dhurata për më të dashurit tuaj. Librat janë dhurata të...

Garnier Aloe Vera 3ne1 ushqim për flokë

Nëse keni flokë normale apo të thata, apo po shiqoni ti jepni pak gjallëri flokëve tuaja si rekomandim për ju sot e...

Produkte vendore që ja vlejnë (sipas stafit tanë)

Gjatë vitit të fundit është diskutuar shumë rreth produkteve vendore, cilësisë dhe cmimit të tyre në krahasim me produkte të shteteve...

Featured Categories

Child Play

Father Moments

Working Moms

Healthy Diet

Family Love

Latest Stories

Razer Goliathus Control – Edicioni Gravity – Me zbritje nga Gjirafa50

Nëse je tu kqyr mi ja bo ni "update" paisjeve tua për gaming apo thjesht po t'vyn ni mauspad i ri, Razer Goliathus Control - Gravity Edicioni - është...

Collection Time Capsule – Koleksion i veshjeve nga Capital T

Të gjithë e njihni këngëtarin Capital T për muzikën e tij, kësaj rradhe po u prezantojmë një nga projektet e tij të fundit por që nuk ka të bëjë...

TOP 10 Librat më të shitur të 2019 në Librarinë Dukagjini

Dukagjini ka publikuar listën me librat më të shitur në gjuhën shqipe dhe angleze. Ideale si dhurata ta "minutës së fundit" për vete apo për më të dashurit tuaj.

Garnier Aloe Vera 3ne1 ushqim për flokë

Nëse keni flokë normale apo të thata, apo po shiqoni ti jepni pak gjallëri flokëve tuaja si rekomandim për ju sot e kemi Garnier Fructis maskën ushqyese për flokë. Ka efekt...

7 batanije dekorative (dhe t’ngrohta) nga Comodita Home

Për një pasdite në kauq apo për zbukurimin e këndeve ose mobiljeve tuaja - një batanije e bukur dhe e ngrohtë është esenciale për të kthyer ditët e ftohta dimërore...

Follow us

20,406FansLike
2,281FollowersFollow
14,600SubscribersSubscribe

Don't Miss

Review: HyperX Fury S Pro Gaming – Mauspad XL

Shumë  njerëz (ende) nuk e kuptojnë se cfarë ndikimi pozitiv mund ta ketë një mauspad i mirë. Nëse...

SteelSeries Rival 710 – Mausi më i mirë për Gaming?

Zakonisht mausat për gaming duhet të kenë performancë të mirë por edhe cmim të arsyeshëm. Sa i përket performancës, Rival 710 është...

Lenovo V330 – laptop ideal për biznese (nën €500)?

Me rritjen e kompanive të teknologjisë por edhe me rritjen e përdorimit të teknologjisë ne biznese të fushave të ndryshme, kërkesa për...