38 produkte për një dimër ma t’ngrohtë


535
535 points

Në vend që të vuani gjatë dimrit, pse të mos e shijoni? Këto produkte do t’ju mbajnë më të ngrohtë, më të sigurt dhe më të përgatitur për temperaturat e ftohta.

Teddy Coat

 

Qëndroni të ngrohtë dhe elegant me këtë pallto bezhë me butona të mëdhenj dhe dekorativë. E përkryer për veshje të përditshme ose kur shkoni në ngjarje festive.

Mund ta bleni në Lindex për 79,99€.
Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex


Pallto e gjelbërtÇdo ditë mund të jetë e ftohtë nëse na jep mundësin të veshim këtë pallto të gjelbër të gjatë. Ajo vjen me një siluetë pak të madhe, butona të fshehur dhe një cilësi elegante.

Mund ta bleni në Lindex për 89,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex

 


Pallto e zezë

Një pallto e zezë gjithmonë kalon provën e kohës dhe do t’i përshtatet të gjitha llojeve të rasteve dhe veshjeve. Me xhepa dhe butona para, është krijuar nga një përzierje ngrohëse leshi. Kjo veshje është bërë pjesërisht nga leshi, një material që do t’ju mbajë të ngrohtë dhe të rehatshëm.

Mund ta bleni në Lindex për 89,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Pallto ngjyrë kafe

Një pallto përzierje leshi kafe me butonim të dyfishtë dhe madhësi të madhe që do t’ju mbajë të ngrohtë dhe elegant vit pas viti. Kjo veshje është bërë pjesërisht nga leshi, një material që do t’ju mbajë të ngrohtë dhe të rehatshëm.

Mund ta bleni në Lindex për 129,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.Pallto Oversize

Pallto me madhësi të tepërt, me supe të rrëzuara, dy butona dhe xhepa para, gjë që na bën të mendojmë se pak mot i ftohtë nuk është aspak i keq!

Mund ta bleni në Lindex për 89,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Pallto me lidhëse

Pallto e lëmuar, klasike e endur me lidhëse deri në bel, xhepa dhe butonim të fshehur. Zgjidhni midis variantit të zi dhe të gjelbër dhe visheni për çdo rast.

Mund ta bleni në Lindex për 89,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Xhaketë funksionale FIX

Një xhaketë e mbushur për mot të ftohtë. Materiali është i papërshkueshëm nga uji dhe era, me funksion të frymëmarrjes. Xhaketa përmban detaje reflektuese.

Mund ta bleni në Lindex për 69,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Xhaketë funksionale FIX blu

Një xhaketë e mbushur për mot të ftohtë. Materiali është i papërshkueshëm nga uji dhe era, me funksion të frymëmarrjes. Xhaketa përmban detaje reflektuese.

Mund ta bleni në Lindex për 69,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Xhaketë e lehta portokalli

Një xhaketë që është e lehtë por e ngrohet. Pëlhura gjysëm e shndritshme është e papërshkueshme nga uji dhe kapuçja mund të hiqet lehtë pasi fiksohet me butona shtytjeje.

Mund ta bleni në Lindex për 34,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Xhaketë e lehta blu

Një xhaketë që është e lehtë por e ngrohet. Pëlhura gjysëm e shndritshme është e papërshkueshme nga uji dhe kapuçja mund të hiqet lehtë pasi fiksohet me butona shtytjeje.

Mund ta bleni në Lindex për 34,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Pink Xhaketë

Super e butë, super material dhe e gjitha rozë. Kjo xhaketë komode vjen në një ngjyrosje rozë të pluhurosur dhe përmban një zinxhir me ngjyrë të artë trëndafili.

Mund ta bleni në Lindex për 34,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Xhaketë e zezë me kapuç

Një xhaketë me gëzof të rrejshëm, super e rehatshme dhe e butë me një kapuç që mund ta hiqni me lehtësi pasi është e fiksuar me shirita velcro në pjesën e brendshme të qafës.

Mund ta bleni në Lindex për 44,99€.

Cmimi I marrë nga webfaqja e Lindex.


Lindex ka zbritje deri 30% (të cilat nuk janë të llogaritura në cmimet në artikull)


Jakne për fëmijë

Mund ta bleni në Gorenje për 14,99€.


Jakne për fëmijë

Mund ta bleni në Gorenje për 29,99€.


Jakne per meshkuj Adidas HELIONIC HO JKT

Mund ta bleni tek GjirafaMall për €150,00


Jakne për meshkuj Adidas VARILITE

Mund ta bleni tek GjirafaMall për €100,00


Jakne për femra Adidas SLIM

Mund ta bleni tek GjirafaMall për €100,00


Xhaketë Quiksilver Scaly Barn EQYJK03418-RQJ0, e kuqe, XL

Mund ta bleni tek GjirafaMall për €115,01


Koton Pallto për meshkuj

Mund ta bleni tek Koton Kosova për €59,95


Koton Pallto e kuqe per femra

Mund ta bleni tek Koton Kosova për €59,95


Jakne skijimi Icepeak

Mund ta bleni tek Minimax për €169,90


Jakne skijimi Icepeak

Mund ta bleni tek Minimax për €169,90


Xhemper për femra

Mund ta bleni tek Minimax për €12,00


Xhemper per femra

Mund ta bleni tek Minimax për €12,00


Jakne për fëmijë

Mund ta bleni tek Minimax për €34,95


Xhemper për meshkuj

Mund ta bleni tek Minimax për €19,95


Xhemper për meshkuj

Mund ta bleni tek Minimax për €9,95


Xhemper për meshkuj

Mund ta bleni tek Minimax për €19,95


JORGAN COMFORT BRUSHED TWILAIGHT MAUVE

Mund ta bleni tek Comodita për €39,00 – €49,00


BATANIJE COMODITA SOFT TOUCH

Mund ta bleni tek Comodita për €10,00 – €14,00


BATANIJE E LEHTË THROW DÉCOR BLUE FRINGE

Mund ta bleni tek Comodita për €29,00 


BATANIJE E LEHTË THROW DÉCOR DEEP BLUE

Mund ta bleni tek Comodita për €29,00


BATANIJE E LEHTË THROW DÉCOR BLUE FRINGE

Mund ta bleni tek Comodita për €29,00


BATANIJE COMODITA SOFT TOUCH

Mund ta bleni tek Comodita për €12,00


Mantel shtëpie Warm Hug V1 Dormeo

Mund ta bleni tek Dormeo për €29,90


Seti për fëmijë Dormeo Warm Hug

Mund ta bleni tek Dormeo për €49,90


Jastëk për fëmij 3në1 Dormeo Warm Hug

Mund ta bleni tek Dormeo për €9,90


Seti Warm Hug V1 Dormeo

Mund ta bleni tek Dormeo për €24,05


Like it? Share with your friends!

535
535 points

What's Your Reaction?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Rekomandime