rkmnd

40 Posts

Samsung Monitor për Gaming: 24″ 144hz (kurse €108)

Nëse jeni gamer (por jo vetëm!) dhe ende nuk keni kaluar në monitora që kanë më shumë se 60hz atëherë jeni duke...

Jakne, duksa e këmisha nga Springfield

Springfield është brend europian dyqanet e të cilit tash e shume vite punojnë në Kosovë. Qëllimi i tyre është veshja e atyre...

Konzollat Xbox One S dhe One X me zbritje nga Gjirafa50

Konzollat e familjes XBOX ONE mbeten produkte të preferuara nga gamerat anembanë botës. Me një versatilitet në përdorim, cmim të mirë...

Orë e mençur Lamax WatchY2 – për sigurinë e fëmiut tuaj

Smart watches (orat e mençura) janë një trend që si pasojë e rritjes së madhe të shfrytëzimit të teknologjisë, tash e...

PS4 PRO 1TB + Fornite me 20% zbritje nga Gjirafa50

Se a vlen të blihet PS4 PRO (apo konzolla tjera) në vitin kur pritet të lansohet PS5 mund ta lexoni këtu, ne ende jemi...

Historia e Botës – Seri e Librave nga J.M Roberts

Konsideruar nga shumë ekspert si një nga librat më të mirë për momentet, ngjarjet dhe zhvillimet më të rëndësishme të historisë,...

Razer Goliathus Control – Edicioni Gravity – Me zbritje nga Gjirafa50

Nëse je tu kqyr mi ja bo ni "update" paisjeve tua për gaming apo thjesht po t'vyn ni mauspad i ri,...

Collection Time Capsule – Koleksion i veshjeve nga Capital T

Të gjithë e njihni këngëtarin Capital T për muzikën e tij, kësaj rradhe po u prezantojmë një nga projektet e tij...

TOP 10 Librat më të shitur të 2019 në Librarinë Dukagjini

Dukagjini ka publikuar listën me librat më të shitur në gjuhën shqipe dhe angleze. Ideale si dhurata ta "minutës së fundit" për...

Review: HyperX Fury S Pro Gaming – Mauspad XL

Shumë  njerëz (ende) nuk e kuptojnë se cfarë ndikimi pozitiv mund ta ketë një mauspad i mirë. Nëse...

SteelSeries Rival 710 – Mausi më i mirë për Gaming?

Zakonisht mausat për gaming duhet të kenë performancë të mirë por edhe cmim të arsyeshëm. Sa i përket performancës, Rival 710 është...

Lenovo V330 – laptop ideal për biznese (nën €500)?

Me rritjen e kompanive të teknologjisë por edhe me rritjen e përdorimit të teknologjisë ne biznese të fushave të ndryshme, kërkesa për...

Samsung Monitor për Gaming: 24″ 144hz (kurse €108)

Nëse jeni gamer (por jo vetëm!) dhe ende nuk keni kaluar në monitora që kanë më shumë se 60hz atëherë jeni duke...

Jakne, duksa e këmisha nga Springfield

Springfield është brend europian dyqanet e të cilit tash e shume vite punojnë në Kosovë. Qëllimi i tyre është veshja e atyre...