Category:

Uncategorized

Review: HyperX Fury S Pro Gaming – Mauspad XL

Shumë  njerëz (ende) nuk e kuptojnë se cfarë ndikimi pozitiv mund ta ketë një mauspad i mirë. Nëse...

SteelSeries Rival 710 – Mausi më i mirë për Gaming?

Zakonisht mausat për gaming duhet të kenë performancë të mirë por edhe cmim të arsyeshëm. Sa i përket performancës, Rival 710 është...

Lenovo V330 – laptop ideal për biznese (nën €500)?

Me rritjen e kompanive të teknologjisë por edhe me rritjen e përdorimit të teknologjisë ne biznese të fushave të ndryshme, kërkesa për...

Razer Goliathus Control – Edicioni Gravity – Me zbritje nga Gjirafa50

Nëse je tu kqyr mi ja bo ni "update" paisjeve tua për gaming apo thjesht po t'vyn ni mauspad i ri,...

Collection Time Capsule – Koleksion i veshjeve nga Capital T

Të gjithë e njihni këngëtarin Capital T për muzikën e tij, kësaj rradhe po u prezantojmë një nga projektet e tij...

Back to Berkeley – Çizme dimërore nga The North Face (me 20% zbritje)

The North Face është një kompani amerikane e themeluar në 1968 për rekreacion në natyrë. North Face prodhon veshje, këpucë dhe pajisje...

Çka me kqyr këtë vikend? Rekomandime tona

Pavarësisht se a doni të vizitoni kinemanë apo të shikoni dicka në Netflix nga rehatia e shtëpisë tuaj këto janë rekomandimet...

51 çizme dhe gjysëm-çizme me zbritje nga Gentli Shoes

Gentli Shoes është ndër dyqanet tona favorite për shopping, posaqërisht kur kanë zbritje. Për momentin kanë qindëra produkte me zbritje, e ne I kemi...

XBOX One X Gears 5 Edicion i Limituar – 448,50 euro me zbritje

Dy vite pas lansimit XBOX One X është ende konzolla më e fuqishme në planet, së paku deri në vitin e ardhshëm...

Xbox One S All-Digital edicioni: Ta bleni apo jo?

Interneti ka ndërruar përgjithmonë mënyrën se si zbavitemi, shikojmë filma e TV, luajme lojëra e ndëgjojmë muzikë, kështu që nuk është qudi...

9 produkte qe po na pëlqejne nga “Xiaomi Week” në Gjirafa50

Xiaomi është brend produktet e të cilit kanë hyrë fuqishëm në tregon botëror në vitet e fundit. Këtë javë Gjirafa50 na befasoi...

Google Chromecast apo Apple TV?

Shumë shtëpi sot kanë më shumë se një TV, por jo të gjitha TV i kanë Smart - këto paisje na...

Review: HyperX Fury S Pro Gaming – Mauspad XL

Shumë  njerëz (ende) nuk e kuptojnë se cfarë ndikimi pozitiv mund ta ketë një mauspad i mirë. Nëse...

SteelSeries Rival 710 – Mausi më i mirë për Gaming?

Zakonisht mausat për gaming duhet të kenë performancë të mirë por edhe cmim të arsyeshëm. Sa i përket performancës, Rival 710 është...

Lenovo V330 – laptop ideal për biznese (nën €500)?

Me rritjen e kompanive të teknologjisë por edhe me rritjen e përdorimit të teknologjisë ne biznese të fushave të ndryshme, kërkesa për...

Samsung Monitor për Gaming: 24″ 144hz (kurse €108)

Nëse jeni gamer (por jo vetëm!) dhe ende nuk keni kaluar në monitora që kanë më shumë se 60hz atëherë jeni duke...

Jakne, duksa e këmisha nga Springfield

Springfield është brend europian dyqanet e të cilit tash e shume vite punojnë në Kosovë. Qëllimi i tyre është veshja e atyre...