Collection Time Capsule – Koleksion i veshjeve nga Capital T


553
553 pointsTë gjithë e njihni këngëtarin Capital T për muzikën e tij, kësaj rradhe po u prezantojmë një nga projektet e tij të fundit por që nuk ka të bëjë me muzikë por me fashion. Këto ditë ai ka lansuar koleksionin e tij të veshjeve të quajtuar “Collection Time Capsule” dhe tani të gjithë ju që jeni fansa të muzikës së tij (por edhe ju që thjesht keni shije për veshje të bukura) mund ti porositni ato nga Gjirafamall.

Duks CTC (i zi)

53.10€ te Gjirafamall


Maicë CTC (e zezë)

23.60 €


Kapelë CTC (e zezë)

29.50 €


Maicë CTC (e zezë)

23.60 €


Duks për femra CTC (i zi)

53.10 €


Duks për femra CTC (i zi)

53.10 €


Duks CTC me kapelë (i zi)

53.10 €


Maicë CTC (e zezë)

23.60 €


Duks CTC (i zi)

53.10 €


Like it? Share with your friends!

553
553 points

What's Your Reaction?

hate hate
1
hate
confused confused
1
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
1
win
Rekomandime